Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan
0 Produkter
Varukorg
Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

 

Öppettider

Måndag - Torsdag 07 - 16

Fredag 07 - 15

Lunch 12 - 12.45

Avvikande öppettider

Fredag 04 november 07 - 12

Annandag jul 26 december stängt

Trettondag jul 6 januari stängt

 

 

Kontakta kundsupport

Hitta hit

 

Personal

 

Peter

Peter Sixtensson

VD & Försäljningschef

0381-662162

070-564 59 41

peter.sixtensson@luneco.se

Kontakt
Claes

Claes Sixtensson

Order & Butiksansvarig

0381-662163

070-207 53 99

butiken@luneco.se

Kontakt
Marcus

Marcus Karlsson

Säljare

0381-662164

070-564 51 44

marcus.karlsson@luneco.se

Kontakt
Tomas

Tomas Schultz

Säljare

0381-662167

070-564 59 39

tomas.schultz@luneco.se

Kontakt
Pier

Pier Cederborg

Service- & Robottekniker

0381-662165

070-509 97 27

robot@luneco.se

Kontakt
Oscar

Oscar Ljungberg

Servicetekniker

0381-662168

070-564 51 13

service@luneco.se

Kontakt
Rasmus

Rasmus Lundström

Servicetekniker

-

-

service1@luneco.se

Kontakt
Conny

Conny Sixtensson

Ekonomi

0381-662169

070-644 84 71

conny.sixtensson@luneco.se

Kontakt
Adam

Adam Sixtensson

Ecommerce

-

076-842 26 83

adam.sixtensson@luneco.se

Kontakt